REKSİS CNC AHŞAP MAKİNALARI
Ahşap Makinaları

Ahşap CNC Makinaları
ile hizmetinizdeyiz.

Yüksek Güvenlik

Makinenizi yaparken ahşap korumayı önemsiyoruz.

Deneyimli Kadro

Tecrübeli çalışanlarımızla hizmet veriyoruz.

Tercihe Göre Üretim

Makine de istediğiniz parçalara göre üretim yapıyoruz.

HAKKIMIZDA


   Şirketimiz İş hayatına, Cnc teknolojilerinin henüz yaygın olmadığı 1996 yılında bünyesine kattığı sadece bir adet  cnc tezgah ile  Ahşap fason kesim hizmeti vermek için başlamıştır. Talebin koşullara oranla çok daha yüksek olduğu o yıllarda firmamız tek makine ile hizmet vermekte oldukça zorlanmaktaydı

Birde makinanın sık arıza yapması ve servis noktasında alınan hizmetin aksaması hatta zaman zaman imkansız hale gelmesi durumu dahada güçleştirmekteydi.

O makinada servis ihtiyaçlarını kendimiz gidermek kaydı ile farkında olmadan makine hakkında yüksek deneyim sahibi olmuştuk. Bu durum bizde ikinci makine gereksinimi için satın alma yerine kendi tezgahımızı yapma fikrini ortaya çıkardı. 

Alınan bu kararla 1999 yılında ilk makinamızı yapmış olup 2007 yılına kadar kendi bünyemizde kullandığımız toplamda altı adet  Ahşap İşleme CNC tezgah ürettik.

2007 yılında şirketimize gelen tezgah taleplerini değerlendirmeye başladık ve 2010 yılında fason hizmetimizi sonlandırıp sadece  Ahşap CNC Tezgah  üretimi yapmaya karar verdik. 

Aradan geçen yaklaşık 13 yıllık zamanda tezgahlarımız bir önce üretilen kaliteyi ya koruyarak yada artırarak devam etmiştir.

Bu gün geldiğimiz noktada hali hazırda ürettiğimiz Flat tabla (düz tabla)  Cnc Router,  Cnc Kapı işleme,  Cnc router çoklu delik gruplu makinalar  ile bir mobilya atölyesinin kapı işleme, rafix ve minifix bağlantı elemanları ile dolap yapabilme ve ebatlama ile ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız

Tanınan bir işadamının ifadesi ile insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden Reksis Makine zor şartlar altında alınabilen bu tezgahları üretirken ve satarken olabilecek en yüksek performansı ve en uygun alım koşullarını özellikle yurtdışın'daki rakiplerine göre daha müşteri odaklı gerçekleştirmeyi misyon  edinmiştir.
  

REKSİS CNC ahşap işleme makinaları sektöründe uzmanlaşmış bir kuruluştur. 1996 yılından beri ahşap, mobilya üreticileri ve reklamcılar için kapsamlı, yenilikçi makina teknolojileri üretmektedir.

İletişim


Adres:
Antalya Organize San. Bölgesi 1. Kısım 10.Cadde No:1
Döşemealtı/ANTALYA
Telefon: 0(242) 502 46 26
E-mail:info@reksis.com.tr